Відкрите засідання СНТ та РМУ присвячене Міжнародному Дню науки

15 листопада 2021 року було проведено Відкрите засідання Студентського наукового товариства та Ради молодих учених Буковинського державного медичного університету, присвячене міжнародному Дню науки у режимі відео-конференції на платформі BigBlueButton.

Урочисте Відкрите засідання розпочалося з вітального слова наукового керівника СНТ, голови РМУ Олени Тюлєнєвої – доцента кафедри патологічної анатомії БДМУ. Також присутні на засіданні молоді учені, студенти та викладачі були ознайомлені зі структурою, діяльністю СНТ, проектами Ради СНТ, проінформовані щодо роботи студентських наукових гуртків, а також щодо організації та проведення Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих вчених BIMCO.

Продовжила засідання голова Ради СНТ Еліна Саука, розповідаючи про склад Ради, а саме про керівництво та сектори PR-Ukraine, PR-International, SMM & Information, IT & Development, а також про основні напрямки їхньої діяльності.

Голова сектору PR-Ukraine, Вікторія Борона, ознайомила слухачів з функціями сектору, розповіла про результати роботи проекту Ради СНТ – Школа молодого науковця, про активність сторінок Ради в соцмережах Instagram та Facebook, а також про Telegram-канал «Semper tiro». Наприкінці доповіді голова сектору PR-Ukraine повідомила про початок функціонування Call-центру для вітчизняних студентів.

Заступник голови з міжнародних зв’язків Ради СНТ, Ірина Сокольник, доповіла про склад та функції сектору PR Internatiоnal, зв’язок з партнерами та іноземними учасниками, надала інформацію щодо процесу та результатів підписання партнерських договорів BIMCO 2022 з міжнародними конференціями, а також презентувала підсумки проведення Ambassador Program 2022.

Олена Марчук, керівник сектору SMM & Information, розповіла про основні функції сектору, а саме про функціонування сторінок BIMCO у таких соцмережах як Instagram, Facebook та Twitter, про інтерв’ю та публікації на сторінках, а також про забезпечення поширення актуальної інформації про BIMCO 2022 на офіційних сторінках Конгресу.

Андрій Кравчук – голова сектору IT & Development, розповів про технічну підтримку сайтів BIMCO та СНТ, продемонстрував навігацію сайтом BIMCO. Зокрема, наголосив, що даний сектор також забезпечує монтаж відео- та аудіо- матеріалів, подкастів для телеграм-каналів та для офіційних сторінках Ради СНТ у соцмережах.

Після доповідей членів Ради СНТ, Олена Тюлєнєва оголосила про формат проведення майбутнього BIMCO 2022 – змішаний формат, і офіційні дати його проведення – 5-8 квітня 2022 року. Вона також оголосила про відкриття реєстрації на конгрес та основні умови участі в BIMCO 2022.

На кінець засідання заступник голови Ради молодих учених, Говорнян Анастасія, ознайомила присутніх з покроковою інструкцією реєстрації на конгрес для майбутніх учасників BIMCO 2022.

Переглянути запис відкритого засідання: https://www.youtube.com/watch?v=i83hFRWgi64