Перше засідання Ради Студентського наукового товариства в осінньому семестрі 2021 року

15 вересня 2021 року було проведено перше засідання ради Студентського наукового товариства БДМУ у поточному навчальному семестрі.

Очолювала засідання науковий керівник СНТ БДМУ та голова Ради молодих учених Олена Тюлєнєва, яка привітала усіх з початком ще одного плідного навчального року.

Зустріч проводилась в режимі оффлайн, і для дотримання усіх протиепідемічних заходів було вирішено провести засідання під відкритим небом в оновленому сквері міста. Загалом на засіданні були присутні 20 членів Ради СНТ.

Метою зібрання було ознайомлення Ради з проробленою роботою кожного сектору в період з травня по серпень 2021 року. Керівники секторів, а саме Вікторія Борона (PR Ukraine), Олена Марчук (SMM & Information), Кравчук Андрій (IT & Development) звітували про роботу всередині команд, виконані завдання та плани на поточний навчальний рік.

Також детальний огляд діяльності за вищезазначений період висвітили заступник з міжнародних зв’язків Сокольник Ірина та заступник з бренд-іміджу Тюлєнєва Віалланта.

Підбила підсумки засідання голова Ради СНТ БДМУ – Саука Еліна, яка залучила членів Ради до активного обговорення цілей та задач, що лежать перед ними, зокрема проведення Школи молодого науковця та усіх заходів з нею повязаних.

На завершення було проведено фотосесію дійсного складу Ради СНТ для поповнення галереї офіційного сайту та сторінок в соціальних мережах.