ШМН оголошує набір учнів

Привіт друзі! Студентське наукове товариство уже дуже сильно засумувало за новими класними подіями та живим спілкуванням в тісному дружньому колі. Тому, ми довго не барились і підготували для вас дещо цікаве.

❓Тебе захоплює медицина та наука у всіх її проявах, але ти досі не знаєш з чого розпочати свою наукову діяльність?

❓Маєш бажання приймати участь у міжнародних конференціях та виступати серед висококласних спеціалістів, але досі сумніваєшся яку сферу медицини обрати?

❓Хочеш навчитися писати наукові публікації та якісно презентувати свою роботу, але де ж віднайти ідеального наукового керівника?

❓А можливо просто хочеш знайти нові знайомства в колі однодумців?

Якщо ти студент I-III курсів і завжди хочеш бути на крок попереду, то наш щорічний проект “Школа молодого науковця” саме для тебе.

📋Якомога швидше заповнюй форму – ПЕРЕЙТИ ДО РЕЄСТРАЦІЇ
📍Тривалість реєстрації:28.09-10.10📍