Lecturio – шлях до успіху на іспитах та майбутній медичній кар’єрі

Lecturio – це навчальний ресурс, що допомагає студентам-медикам досягти успіху як на іспитах, так і в майбутній медичній кар’єрі.

Lecturio поєднує інновації та медичну освіту в одну просту у користуванні платформу.
Користувачі можуть отримати доступ до різноманітних високопродуктивних медичних відео лекцій, ознайомитись з людським тілом за допомогою науково точних 3D-анатомічних моделей (лише на робочому столі), перевірити свої знання та оцінити їх прогрес навчання, відповідаючи на питання інтерактивної вікторини.

Також цей ресурс дає можливість підготуватися для складання іспитів, використовуючи розширений банк запитань, і читати статті, написані авторами-експертами, з Інтернет-медичної бібліотеки Lecturio.

Більш детальну інформацію, Ви знайдете на офіційному сайтіwww.lecturio.com та у соціальних мережах:
Instagram@lecturio_medical_videos
FacebookLecturio Medical Education