Школа Молодого Науковця Студентського наукового товариства продовжує плідно працювати. 6 листопада в читальній залі наукової бібліотеки Університету відбулося друге засідання Школи, під час якого слухачі школи вражали своїми знаннями компетентне журі на Науковому турнірі.
Підготовка розпочалась одразу після першого засідання, учасники розділилися на команди, шляхом таємного жеребкування обрали кураторів з числа членів Ради СНт БДМУ, ознайомились із правилами гри та отримали перелік із 15 задач. На підготовку задач учасники мали 3 тижні.
Командою «Felix felicis» курувала Анна Лопачук, куратором команди «Послідовники Гіппократа» була Анастасія Гоян, «4+1» – Наталія Жук, «Синергісти» – Генадій Петроченков, «Через «Є»» – Наталія Левинська та «Smart team» – Орест Грицюк.
Завдання, підготовлені Внутрішнім сектором Ради СНТ, були цікавими та різноманітними, охоплювали практично усі медичні напрямки: від базових дисциплін, таких як біологія та органічна хімія, до клінічних дисциплін, таких як ендокринологія та імунологія. Проте формат питань не був класичним. Для їх вирішення учасникам довелося бути не просто розумними, а ще надзвичайно оригінальними та креативними.
Турнір відбувався в 2 етапи. Шляхом жеребкування команди були поділені на дві півфінальні гри по 3 команди, серед яких за сумою балів обиралася трійка лідерів, що згодом мали змагатися у фіналі. Кожна з команд мала можливість спробувати себе у кожній з ролей гри: Доповідач, Опонент, Рецензент. Учасники були відмінно підготовлені і гідно представляли команди у боротьбі за фінал та перемогу.
Оцінювали Науковий турнір досвідчене журі у складі: наукового керівника Ради Студентського наукового товариства та голови Ради молодих учених БДМУ Олени Тюлєнєвої, доцента кафедри медичної біології те генетики Мар’яни Кривчанської, асистента кафедри медичної та фармацевтичної хімії Галини Окрепки, асистента кафедри фармації Віри Драчук, асистента кафедри гістології, цитології та ембріології Ірини Попової, заступника голови Ради молодих учених Сергія Говорняна, членів Ради молодих учених Романа Рандюка та Антона Іваніцького.
До фіналу потрапили три команди, що набрали у півфіналі найбільшу кількість балів: «Felix felicis», «Через «Є»» та «Синергісти». Боротьба була дійсно запеклою, оскільки рівень підготовки був надзвичайно високим у всіх команд. З відривом від суперників усього у 2 та 2,25 бали, перемогу отримала команда «Felix felicis».
Жага перемоги та здорова конкуренція допомогли усім учасникам показати гостроту розуму та інтелект. Куратори та слухачі Школи із задоволенням поринули у процес підготовки та змагань, а також змогли продемонструвати свої кращі якості науковця.
Натхненні та сповнені позитивних емоцій учасники повернулись до навчання. Проте вже невдовзі на них чекає нова доза корисної інформації та нові захоплюючі завдання від кураторів Школи молодого науковця.
ФОТОЗВІТ:
https://drive.google.com/drive/u/0/folders/11e3Ob4rsPpDSYpLFmR5ZGGj6BE54i2_N