Х з`їзд Рад Студентських наукових товарист та Товарист молодих вчених.

З 17 по 19 жовтня члени Ради СНТ БДМУ відвідали Х Всеукраїнський з`їзд Студентських наукових товариств та Товариств молодих вчених, що цьогоріч проходив у Івано-Франківському національному медичному університеті. Захід відвідали представники майже усіх СНТ вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів. Студенти представили структуру та роботу власних наукових товариств, а також оголосили дати проведення конференцій в університетах. В свою чергу Лопачук Анна, координатор міжвузівського сектору, розповіла про склад Ради СНТ БДМУ та основні проекти, зокрема Школу молодого науковця. Гоян Анастасія голова Ради студентського наукового товариства доповіла про роботу конгресу BIMCO 2018, цьогорічні країни-учасниці, іноземних спікерів, а також розповіла про плани щодо проведення конгресу у 2019 році. Говорнян Сергій розповів про нові ІТ розробки наукового товариства та оновлену реєстраційну форму. Учасники з`їзду обговорили створення єдиної платформи між університетами для своєчасного обміну інформацією між студентами різних ВНЗ та покращення роботи наукових товариств університетів.
Студенти повернулись до університету натхненні до подальшої роботи та розвитку, а також з гордістю за щорічне гідне проведення найбільшого в Україні конгресу студентів та молодих вчених – BIMCO.