Рада СНТ


Рада СНТ  є керівним та виконавчим органом СНТ. Ради СНТ визначає голова Ради за погодженням з науковим керівником СНТ і членами Ради СНТ.
Рада в межах своєї компетенції функціонує як дорадний орган при ректораті Університету.
Членами Ради можуть бути члени СНТ, які активно займаються науковою роботою у Гуртках, мають щонайменше 1 друковану роботу та середній бал успішності за час навчання в Університеті не нижче, ніж «добре» за державною шкалою оцінювання, беруть активну участь у діяльності СНТ.

Науковий керівник ради СНТ


Тюлєнєва
Олена Анатоліївна

 У 2001 році закінчила Буковинську державну медичну академію. У 2001 – 2002 рр. пройшла навчання в інтернатурі з патологічної анатомії при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика та на базі КМУ «Чернівецьке патологоанатомічне бюро». Після закінчення інтернатури з 2002 р. по 2010 р. працювала асистентом кафедри патологічної анатомії та судової медицини, з 2010 р. і дотепер – на посаді доцента кафедри патоморфології Буковнського державного медичного університету. З 2003 р. є членом обласної філії Асоціації патологів України.

У 2008 р. у спеціалізованій вченій раді при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького захистила дисертацію на тему: «Патоморфологічна діагностика хронічної плацентарної недостатності при екстрахоріальних плацентах» і здобула науковий ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності 14.03.02 – патологічна анатомія. У 2011 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри патоморфології та судової медицини.

Напрям наукових досліджень: патологія репродукції людини.


Голова ради СНТ

Народилася 4 листопада 1997 року в місті Чернівці.
Навчалася в Чернівецькій гімназії №5, закінчила її в 2014 році з відзнакою.
Ще зі шкільних років прагнула бути активним і корисним членом суспільства, була президентом гімназії. Тоді ж почала цікавитися наукою, була членом Малої академії наук України, ставши у 2014 році переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, завдяки чому у 2014/15 роках була стипендіатом Президента України.
У 2014 році вступила до Буковинського державного медичного університету. З 2015 року є членом студентського наукового товариства БДМУ.
Продовжую захоплено займатися науковою діяльністю, маю 10 публікацій (6 міжнародних). Є учасником і переможцем всеукраїнських і міжнародних конференцій та предметних студентських олімпіад. І хоча, на мою думку, вагомих перемог на моєму рахунку ще немає, знаю що роблю лише перші кроки на шляху науки. Сподіваюся, що суттєвіші здобутки іще попереду, над чим і працюю зараз.
Також вдосконалюю свої знання у галузі іноземних мов. У 2015 році отримала Cambridge English Level 1 Certificate in ESOL International, Counsile of Europe Level B2.
Вільний від навчання і науки час приділяю творчості. Ще з 10 років займаюся бально-спортивними танцями, а зараз я є учасником хореографічної та театральної студій палацу «Академічний».
Інколи мене відвідує натхнення і я пишу вірші, рядками яких намагаюсь висловити і відобразити свої погляди і життєву позицію, свої переживання і емоції, а також все те, що неможливо висловити прозою.

Гоян
Анастасія Василівна


Заступник голови ради СНТ

Ali
Abu Zaid

I’m a Jordanian sixth year medical student at Bukovinian state medical university & I’m working with the student’s scientific society as a public relations manager since 2016.
I was born at 05.03.1994 in The Hashemite kingdom of Jordan, Amman.

I’m working as Operations Manager at Jordanian System Engineering Co. and worked as a Team leader at AIESEC organization.

I went to Terra Sancta College at Amman, Jordan and graduated in 2012 and went afterward to study aboard in Ukraine, Chernivtsi.
I was trained & Certified as a film director and film editor at The Royal Film Commission in Jordan, Amman.

I speak Arabic, English and Ukrainian. I like travelling, designing, financial development, technological and medical sciences, also I’m filling my free time in learning languages, and opening myself to new worlds of technology and modern innovations.

My life quote is as Albert Enistein once said “ The important thing is to never stop questioning !”


Заступник з міжнародних зв’язків

Петроченков
Геннадій Павлович

Народився 7 листорада 1994 року у місті Миколаєві
У 2010 році закінчив Вишгородську районну гімназію “Інтелект”.
З 2010 року розпочав свій шлях у напрямку медицини. Вступив до Першого київського медичного колледжу, який закінчив у 2014 році з відзнакою. З 2014 навчаюсь у Буковинському державному медичному університеті.
По життю керуюсь принципом “Рух-це життя”. У вільний час займаюсь танцями та роблю спроби в оволодінні іноземних мов, таких як англійська та німецька.
З 2017 року являюсь членом ради СНТ. Брав участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, де був нагороджений дипломами 1-3 ступенів. Наразі науковий доробок складає 14 тез (3 з них англійською мовою) та одна стаття англійською мовою.
Також являюсь членом хореографічної та театральної студій палацу “Академічний”.


Секретар ради СНТ

Народилась 5 червня 1997 року в м.Чортків Тернопільської області.Закінчила Чортківську ЗОШ І-ІІІ ст. N7.Ще з шкільних років очолювала наукову комісію учнівського самоврядування.У 2014році закінчила школу з відзнакою .
У студентському науковому товаристві з 2015 року.З 2-го курсу почала займатись активною науковою діяльністю, 9 публікацій в Україні та закордоном.
Науковий напрямок- морфологія,кардіологія.
Член наукових гуртків з внутрішньої медицини та кардіології .
Беру активну участь в житті студентського деканату медичного факультету N2.З 2015 року займаю посаду голови наукової комісії факультету.
Вперше започаткувала проведення і очолюю на даний час університецьку медичну інтелектуальну гру “Що?Де?Коли?”,яка дає можливість студентам самореалізовуватись у всіх напрямках .
У вільний час займаюсь удосконаленням польської та англійської мов.
Вважаю,що досконалості немає меж,тому займаюсь творчою діяльністю,а саме пишу у студентську газету “Гіпократик”.
У 2016 році нагороджена грамотою “Золоте серце України 2016” Всеукраїнською організацією “Серце до Серця”.
Волонтер Червоного Хреста України з 2016 року.У 2017 році закінчила курси Товариства Червоного Хреста України по навчанню населення наданню першої допомоги та отримала міжнародний сертифікат.
Робота в студентському науковому товаристві приносить мені безцінний досвід,вміння та навички роботи у колективі,адже залучає молодь до наукових досліджень та сприяє розвитку активної життєвої позиції

Палига
Христина Володимирівна


Голова інформаційного сектору

Мельник
Анастасія Євгенівна

Народилась 27 грудня 1995 року в Чернівцях.
Закінчила Чернівецьку гімназію №3 з відзнакою в 2012 році.
Медицина для мене є не тільки покликом серця, але й продовженням сімейної традиції.
З перших років навчання зацікавилась наукою, на данний час в моєму доробку є наукові праці та статті на різну медичну тематику.
В 2014-2015 році мала змогу проходити стажування в місті Тулуза, Франція.
Ця подія надала мені неоціненний досвід та задала напрямок для розвитку не тільки наукової, але й громадської діяльності.
З 2016 року входжу в склад Студентського наукового товариства, очолюю інформаційний сектор.
Відповідаю за проведення майстер-класів на конференції BIMCO.
У вільний час займаюсь вивченням мов, вільно розмовляю французькою та англійською, зараз на черзі німецька.
Також мені вдається знаходити час для творчості, адже я займаю пост редактора студентської газети.
Щиро сподіваюсь, що всі ті зусилля, які ми прикладаємо для популяризації науки серед студенства будуть не даремними.
Останній рік свого навчання планую приділити пошуку свого власного шляху в медицині.
Natura incipit, ars dirigit, usus perficit.Огороднік Роман Миколайович

Народився 1 травня 1999 року у місті Шепетівка.
У 2015 році закінчив НВК1 ім.Миколи Дзявульського за спеціальністю комп’ютерні технології. З 2016 року навчаюсь в Буковинському державному медичному університеті на спеціальності “лікувальна справа”. Ще з першого курсу зарекомендував себе як активний студент, приймав участь в багатьох акціях та заходах. Неодноразово виступав в ролі організатора. Третій рік обіймаю пост старости курсу та голови PR відділу UMSA Chernivci.
З 2018 року є членом СНТ та організаційного комітету конференції BIMCO.
Захоплююсь спортом та наукою, полюбляю читати книги та активний відпочинок на природі.
Життєве кредо: “Нема нічого неможливого”.Марчук Олена Володимирівна

Народилась 16 грудня 1999 року в місті Чернівці. Навчалась в чернівецькій гімназії №7, яку закінчила в 2017 році.
Під час навчання була членом шкільного ансамблю “Мелодія”, призером другого і третього етапів всеукраїнських олімпіад з різних предметів, активним учасником наукових конференцій, була нагороджена грамотами (призові місця) за написання наукових і творчих робіт. У 2017 році вступила до Буковинського державного медичного університету на спеціальність “222 Медицина”.
Після вступу стала членом ансамблю пісні і танцю “Трембіта” (хорова група), редакції студентської газети “Гіппократик”, ради Студентського наукового товариства. Під час навчання в університеті брала активну участь у наукових конференціях, конкурсах, всеукраїнській студентській олімпіаді.
Володію англійською та російською мовами.


Голова міжнародного сектору

Народилася 26 квітня 1997 року в місті Чернівці. Навчалась в Чернівецькій гімназії №4, яку закінчила в 2014 році. Під час навчання активно брала участь у громадському житті, наукових заходах та в учнівському самоврядуванні. У 2013 році отримала Cambridge English Level 1 Certificate in ESOL International, Counsile of Europe Level B2. У цьому ж році закінчила Чернівецьку музичну школу №1 за спеціальністю “сольний спів”. Крім англійської вільно володію німецькою мовою і постійно вдосконалюю свої знання. Літом 2017 проходила стажування у Греції за спеціальністю «акушерство та гінекологія»
Із задоволенням займаюсь науково-практичною діяльністю. Маю 6 наукових публікацій.
Вважаю, що зможу стати не тільки висококваліфікованим фахівцем, а й відомим науковцем, тому докладаю всіх зусиль для досягнення своєї мети.

Борсук
ОленаПисарук Ірина Олександрівна

Народилася 20 травня 1998 року в м.Глибока, Чернівецької області.Закінчила Глибоцьку гімназію з відзнакою. Навчаюся на 3 курсі Буковинського державного медичного університету, спеціальність “Лікувальна Спрвава”
Зі шкільних років займаюсь самоврядуванням, народними танцями, спортивним та пішохідним туризмом, була членом Малої академії наук України.
Є головою Інформаційно-правової комісії студентського деканату Медичного факультету №2, випускниця “Школи Лідерів” на базі ВДНЗУ “БДМУ”, беру активну участь в житті університету.
Займаюсь науковою діяльністю, є учасником та переможцем вітчизняних і закордонних науково-практичних конгресів та конференцій.
Володію англійською мовою,вивчаю німецьку.Захоплююсь вивченням практичної психології.
Життєве кредо: “Keep it going, no matter what you do”Ілащук Ольга Ігорівна

Народилася 29 серпня 2000 року в місті Чернівці. В 2017 році з медаллю закінчила Чернівецьку гімназію №4.
Під час навчання в гімназії була активним учасником громадських наукових та мистецьких заходів школи. У 2017 році отримала Cambridge English Level 1 Certificate in ESOL International (Level B2). Вільно володію англійською та німецькою мовам За 1-й рік навчання маю 4 наукові публікації. У 2018 році- участь у ВІМСО, де отримала диплом І ступеня на секції «Медична біологія». Також стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології (ІІ місце). Окрім медицини, завжди цікавилася науковою діяльністю. В майбутньому планую успішно поєднувати ці два напрямки. Також захоплююсь творчістю: є активним учасником народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта».Сиротюк Яна Валеріївна

Народилась 13 серпня 1998 року в місті Чернівці. Навчалась в чернівецькій гімназії №4, яку закінчила з відзнакою у 2015 році. Вже з дитинства вела активний громадський та учнівський спосіб життя, зокрема була членом молодіжної організації «Обнова» Вільний від навчання час присвячувала творчому розвитку, з 2009 року являюсь студійкою театру «Гердан».
Після закінчення школи, поступила у ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» на спеціальність «лікувальна справа». За роки навчання в університеті була на різних науково-практичних конференціях, зокрема і закордонних( “SaMed” Боснія і Герцоговина, “ХVmdsc” Pleven) , маю наукові публікації, староста групи.
З 2018 року є членом ради СНТ та організаційного комітету BIMCO.
Володію англійською мовою на рівні B2. Проявляю свої творчі здібності у палаці «Академічний» , а саме у вокальній студії «Букмед» , ансамблі пісні і танцю «Трембіта» у студентському театрі, також являюсь ведучою різних заходів, концертів.
Буду й надалі прикладати усі зусилля для омріяного майбутнього.
Вірю , що в мене все вийде, адже талановита людина- талановита у всьому.Іваніцький Антон Володимирович

Антон Володимирович Іваніцький
23 група 6курс
Медичний факультет #2;
Спеціальність – Лікувальна справа;
Займаюсь науково-дослідницькою діяльністю з початку навчання у БДМУ;
Хоббі – музика,книги,театр,спорт;
Переможець багатьох міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій студентів та молодих учених;
Життєве кредо – Людина створена для руху та дії!


Голова міжвузівського сектору

Лопачук
Анна Володимирівна

Народилась 15 жовтня 1997 року в місті Каховка, Херсонської області.
У 2014 році закінчила Навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ст. №2». Медицина завжди була невід’ємною частиною мого життя. Знаходячись в постійних пошуках, я все одно розуміла, що оберу лікарську практику. Тому 2014 році вступила до Буковинського державного медичного університету. На даний момент є студенткою 5 курсу 1 групи Медичного факультету №4, спеціальність «Педіатрія». З 2015 року є членом Ради Студентського наукового товариства.
Маю 10 публікацій, 2 з яких закордонні та кілька участей в олімпіадах.
Основними напрямками наукової діяльності є неонатологія, акушерство та гінекологія.
Володію англійською мовою та продовжую вивчати німецьку.
Навчання в університеті та наукову діяльність намагаюсь поєднувати з заняттямиі ноземними мовами, читанням художньої літератури, музикою та волонтерством.
Оскільки вважаю, що сформована особистість має бути всебічно розвиненою.
А щоденна клопітка та наполеглива робота допоможе у досягненні мети.


Грицюк Орест Анатолійович


Левинська Наталія Іванівна

Народилася 17 квітня 1997 року в місті Заліщики Тернопільської області. В 2015 році з відзнакою закінчила Заліщицьку державну гімназію з перспективою та великим бажанням вступити до медичного ВНЗ. Місцем вибору став Буковинський державний медичний університет.
З шкільних років ,активний учасник МАН України. Після вступу до вишу продовжила займатись науковою діяльністю у теоретичних та клінічних напрямках.
Впродовж п‘яти років займаюсь настільним тенісом. На сьгодні голова спорткубу «Медик» БДМУ.
У вільний час удосконалюю навички німецької та англійської, активно займаюсь волонтерською діяльністю, член ТУСК «Обнова».
Надихаючою для мене є цитата Стіва Джобса: « Є лише один спосіб зробити велику роботу – полюбити її».


Голова внутрішньовузівського сектору

Палига Христина Володимирівна

Народилась 5 червня 1997 року в м.Чортків Тернопільської області.Закінчила Чортківську ЗОШ І-ІІІ ст. N7.Ще з шкільних років очолювала наукову комісію учнівського самоврядування.У 2014році закінчила школу з відзнакою .
У студентському науковому товаристві з 2015 року.З 2-го курсу почала займатись активною науковою діяльністю, 9 публікацій в Україні та закордоном.
Науковий напрямок- морфологія,кардіологія.
Член наукових гуртків з внутрішньої медицини та кардіології .
Беру активну участь в житті студентського деканату медичного факультету N2.З 2015 року займаю посаду голови наукової комісії факультету.
Вперше започаткувала проведення і очолюю на даний час університецьку медичну інтелектуальну гру “Що?Де?Коли?”,яка дає можливість студентам самореалізовуватись у всіх напрямках .
У вільний час займаюсь удосконаленням польської та англійської мов.
Вважаю,що досконалості немає меж,тому займаюсь творчою діяльністю,а саме пишу у студентську газету “Гіпократик”.
У 2016 році нагороджена грамотою “Золоте серце України 2016” Всеукраїнською організацією “Серце до Серця”.
Волонтер Червоного Хреста України з 2016 року.У 2017 році закінчила курси Товариства Червоного Хреста України по навчанню населення наданню першої допомоги та отримала міжнародний сертифікат.
Робота в студентському науковому товаристві приносить мені безцінний досвід,вміння та навички роботи у колективі,адже залучає молодь до наукових досліджень та сприяє розвитку активної життєвої позиції


Жук Наталія Ігорівна

Народилася 16 листопада 1996 року в м.Заліщики,Тернопільської області.
У 2014 році закінчила спеціалізовану школу з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ст.ім.О.Маковея з відзнакою.
Брала активну участь у суспільному житті школи,з 8-го класу член Малої академії наук України,секція фізики. Була учасником і переможцем предметних олімпіад під час навчання в школі.
З 2018 року є членом Студентського наукового товариства.Основним напрямком наукової діяльності є анестезіологія та інтенсивна терапія,загальна хірургія.
У моєму доробку є наукові праці та статті на різну медичну тематику.
У 2017 році закінчила курси Товариства Червоного Хреста України по навчанню населення наданню першої допомоги та отримала міжнародний сертифікат.
Волонтер Червоного Хреста України з 2017 року.
Мови: англійська, російська.
Навчання в університеті та наукову діяльність намагаюсь поєднувати із заняттям танцями.
Життєвим кредо вважаю вислів:‘‘Знання, а не гроші визначають майбутнє світу”.