Рада СНТ


Рада СНТ  є керівним та виконавчим органом СНТ. Ради СНТ визначає голова Ради за погодженням з науковим керівником СНТ і членами Ради СНТ.
Рада в межах своєї компетенції функціонує як дорадний орган при ректораті Університету.
Членами Ради можуть бути члени СНТ, які активно займаються науковою роботою у Гуртках, мають щонайменше 1 друковану роботу та середній бал успішності за час навчання в Університеті не нижче, ніж «добре» за державною шкалою оцінювання, беруть активну участь у діяльності СНТ.

Науковий керівник ради СНТ


Тюлєнєва
Олена Анатоліївна

 У 2001 році закінчила Буковинську державну медичну академію. У 2001 – 2002 рр. пройшла навчання в інтернатурі з патологічної анатомії при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика та на базі КМУ «Чернівецьке патологоанатомічне бюро». Після закінчення інтернатури з 2002 р. по 2010 р. працювала асистентом кафедри патологічної анатомії та судової медицини, з 2010 р. і дотепер – на посаді доцента кафедри патоморфології Буковнського державного медичного університету. З 2003 р. є членом обласної філії Асоціації патологів України.

У 2008 р. у спеціалізованій вченій раді при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького захистила дисертацію на тему: «Патоморфологічна діагностика хронічної плацентарної недостатності при екстрахоріальних плацентах» і здобула науковий ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності 14.03.02 – патологічна анатомія. У 2011 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри патоморфології та судової медицини.

Напрям наукових досліджень: патологія репродукції людини.


Голова ради СНТ

Говорнян
Сергій Леонідович


Заступник голови ради СНТ

Гоян
Анастасія Василівна

Народилася 4 листопада 1997 року в місті Чернівці.
Навчалася в Чернівецькій гімназії №5, закінчила її в 2014 році з відзнакою.
Ще зі шкільних років прагнула бути активним і корисним членом суспільства, була президентом гімназії. Тоді ж почала цікавитися наукою, була членом Малої академії наук України, ставши у 2014 році переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, завдяки чому у 2014/15 роках була стипендіатом Президента України.
У 2014 році вступила до Буковинського державного медичного університету, нині є студенткою 4 групи 3 курсу Медичного факультету №1. З 2015 року є членом студентського наукового товариства БДМУ.
Продовжую захоплено займатися науковою діяльністю, маю 10 публікацій (6 міжнародних). Є учасником і переможцем всеукраїнських і міжнародних конференцій та предметних студентських олімпіад. І хоча, на мою думку, вагомих перемог на моєму рахунку ще немає, знаю що роблю лише перші кроки на шляху науки. Сподіваюся, що суттєвіші здобутки іще попереду, над чим і працюю зараз.
Також вдосконалюю свої знання у галузі іноземних мов. У 2015 році отримала Cambridge English Level 1 Certificate in ESOL International, Counsile of Europe Level B2.
Вільний від навчання і науки час приділяю творчості. Ще з 10 років займаюся бально-спортивними танцями, а зараз я є учасником хореографічної та театральної студій палацу «Академічний».
Інколи мене відвідує натхнення і я пишу вірші, рядками яких намагаюсь висловити і відобразити свої погляди і життєву позицію, свої переживання і емоції, а також все те, що неможливо висловити прозою.


Секретар ради СНТ

Народилась 5 червня 1997 року в м.Чортків Тернопільської області.Закінчила Чортківську ЗОШ І-ІІІ ст. N7.Ще з шкільних років очолювала наукову комісію учнівського самоврядування.У 2014році закінчила школу з відзнакою .
На даний час навчаюся у ВНЗУ “БДМУ” на 4 курсі,медичного факультету N2,спеціальність “Лікувальна справа”.
У студентському науковому товаристві з 2015 року.З 2-го курсу почала займатись активною науковою діяльністю, 9 публікацій в Україні та закордоном.
Науковий напрямок- морфологія,кардіологія.
Член наукових гуртків з внутрішньої медицини та кардіології .
Беру активну участь в житті студентського деканату медичного факультету N2.З 2015 року займаю посаду голови наукової комісії факультету.
Вперше започаткувала проведення і очолюю на даний час університецьку медичну інтелектуальну гру “Що?Де?Коли?”,яка дає можливість студентам самореалізовуватись у всіх напрямках .
У вільний час займаюсь удосконаленням польської та англійської мов.
Вважаю,що досконалості немає меж,тому займаюсь творчою діяльністю,а саме пишу у студентську газету “Гіпократик”.
У 2016 році нагороджена грамотою “Золоте серце України 2016” Всеукраїнською організацією “Серце до Серця”.
Волонтер Червоного Хреста України з 2016 року.У 2017 році закінчила курси Товариства Червоного Хреста України по навчанню населення наданню першої допомоги та отримала міжнародний сертифікат.
Робота в студентському науковому товаристві приносить мені безцінний досвід,вміння та навички роботи у колективі,адже залучає молодь до наукових досліджень та сприяє розвитку активної життєвої позиції

Палига
Христина Володимирівна


Голова інформаційного сектору

Мельник
Анастасія Євгенівна

Народилась 27 грудня 1995 року в Чернівцях.
Закінчила Чернівецьку гімназію №3 з відзнакою в 2012 році.
Медицина для мене є не тільки покликом серця, але й продовженням сімейної традиції.
З перших років навчання зацікавилась наукою,
на данний час в моєму доробку є наукові праці та статті на різну медичну тематику.
В 2014-2015 році мала змогу проходити стажування в місті Тулуза, Франція.
Ця подія надала мені неоціненний досвід та задала напрямок для розвитку не тільки наукової, але й громадської діяльності.
З 2016 року входжу в склад Студентського наукового товариства, очолюю інформаційний сектор.
У вільний час займаюсь вивченням мов, вільно розмовляю французькою та англійською, зараз на черзі німецька.
Також мені вдається знаходити час для творчості, адже я займаю пост редактора студентської газети.
Щиро сподіваюсь, що всі ті зусилля, які ми прикладаємо для популяризації науки серед студенства будуть не даремними.Солов’янчик Олександра Вікторівна

Народилася 22 січня 1995 року в місті Чернівці.
Навчалася в Чернівецькій гімназії №3 та закінчила її в 2012 році з відзнакою.
У 2012 році вступила до Буковинського державного медичного університету, нині навчаюсь на 6 курсі Медичного факультету №1.
У 2016 році стала членом СНТ БДМУ.
Беру активну участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, маю публікації у наукових журналах.
Вільно володію англійською та французькою мовами. У 2015 році отримала Diplôme d’études de langue française B1. У вільний час вивчаю японську мову.
Також є автором студентської газети «Гіпократик».Сопрович Тетяна Ярославівна

Народилася 15 червня 1994 року в місті Чернівці. Закінчила Чернівецьку гімназію №3 з відзнакою в 2012 році. Брала активну участь у суспільному житті школи, була президентом гімназії протягом двох років. З 9-го класу була членом Малої академії наук України ЧНУ. Була учасником і переможцем предметних олімпіад під час навчання в гімназії.
У 2012 році вступила до Буковинського державного медичного університету, нині є студенткою 4 групи 6 курсу Медичного факультету №1.
З 2015 року є членом Студентського наукового товариства БДМУ. Продовжую свою наукову діяльність в університеті, маю 12 публікацій. Є учасником і переможцем всеукраїнських конференцій та предметних студентських олімпіад.
Є власником DIPLOME D’ETUDES EN LANGUE FRANCAISE DELF B1.
Правда, це тільки крапля в морі, і ще попереду багато роботи. Але я прагну займатись наукою і надіюсь,що в мене все вийде.


Голова міжнародного сектору

Народилася 26 квітня 1997 року в місті Чернівці. Навчалась в Чернівецькій гімназії №4, яку закінчила в 2014 році. Під час навчання активно брала участь у громадському житті, наукових заходах та в учнівському самоврядуванні. У 2013 році отримала Cambridge English Level 1 Certificate in ESOL International, Counsile of Europe Level B2. У цьому ж році закінчила Чернівецьку музичну школу №1 за спеціальністю “сольний спів”. Крім англійської вільно володію німецькою мовою і постійно вдосконалюю свої знання. Літом 2017 проходила стажування у Греції за спеціальністю «акушерство та гінекологія»
На даний момент є студенткою 4-го курсу 30 групи медичного факультету №2. Із задоволенням займаюсь науково-практичною діяльністю. Маю 6 наукових публікацій.
Вважаю, що зможу стати не тільки висококваліфікованим фахівцем, а й відомим науковцем, тому докладаю всіх зусиль для досягнення своєї мети.

Борсук
Олена


Голова міжвузівського сектору

Полюхович
Любов Яківна

Полюхович Любов Яківна
Освіта:
2001-2012 – навчання у Зарічненському НВК «ЗОШ I -II ст. – гімназія», «золота медаль».
2012 – по теперішній час – ВДНЗ України «БДМУ»
Спец. Лікувальна справа, мед.фак №1
Медичні конференції/статті/стажування:
Починаючи з 2015 року – регулярна участь у BIMCO, де мала 3 місце (2015), кращу презентацію ( 2016).
Також участь у з’їздах членів Ради СНТ України (листопад 2015, м. Вінниця)
Травень 2016 – участь в UMeSCO (м. Ужгород)

За час навчання, долучилась до написання 3-х медичних статей
Серпень-вересень 2017 року – стажування у відділенні анестезіології в Університетському госпіталі м. Лариса ( Греція) за програмою професійних обмінів UMSA.

Членство в Раді СНТ починала з міжнародного сектору (2014-2015 рн.), заступник голови Ради СНТ ( 2015-2016 нр.), координатор сектору міжвузівських зв’язків ( 2016 – по теперішній час).

Мови: англійська, російська. На черзі німецька.

Працюючи в команді, не один раз переконувалась – вміння зосередети сили разом в одному напрямку дозволяє підкорити на перший погляд неприступні вершини. Свідченням чого маємо щорічні рейтинги BIMCO серед медичних конференцПолюхович Любов Яківна
Освіта:
2001-2012 – навчання у Зарічненському НВК «ЗОШ I -II ст. – гімназія», «золота медаль».
2012 – по теперішній час – ВДНЗ України «БДМУ»
Спец. Лікувальна справа, мед.фак №1
Медичні конференції/статті/стажування:
Починаючи з 2015 року – регулярна участь у BIMCO, де мала 3 місце (2015), кращу презентацію ( 2016).
Також участь у з’їздах членів Ради СНТ України (листопад 2015, м. Вінниця)
Травень 2016 – участь в UMeSCO (м. Ужгород)

За час навчання, долучилась до написання 3-х медичних статей
Серпень-вересень 2017 року – стажування у відділенні анестезіології в Університетському госпіталі м. Лариса ( Греція) за програмою професійних обмінів UMSA.

Членство в Раді СНТ починала з міжнародного сектору (2014-2015 рн.), заступник голови Ради СНТ ( 2015-2016 нр.), координатор сектору міжвузівських зв’язків ( 2016 – по теперішній час).

Мови: англійська, російська. На черзі німецька.

Працюючи в команді, не один раз переконувалась – вміння зосередети сили разом в одному напрямку дозволяє підкорити на перший погляд неприступні вершини. Свідченням чого маємо щорічні рейтинги BIMCO серед медичних конференцій країни.
Ми кращі!


Лопачук Ганна Володимирівна

Народилась 15 жовтня 1997 року в місті Каховка, Херсонської області.
Закінчила Навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ст. №2» в 2014 році. Наука та медицина завжди були невід’ємною частиною мого життя. Тому вибір майбутньої професії не був важким. У 2014 році вступила до Буковинського державного медичного університету. На даний момент є студенткою 4 курсу 1 групи Медичного факультету №4. З 2015 року є членом Студентського наукового товариства.
Основними напрямком наукової діяльності є педіатрія, акушерство та гінекологія, неонатологія.
Навчання в університеті та наукову діяльність намагаюсь поєднувати з заняттями музикою та волонтерством. Вважаю, що для сформованої особистості важлива всебічна розвиненість.
Життєвим кредо вважаю латинський вислів: «Через терени до зірок».


Лисенко Владислав Вікторович

Лисенко Владислав Вікторович (д.н.02.07.1995р.), 1012 року закінчив Волинський обласний ліцей- інтернат Волинської обласної ради хіміко-біологічного профілю, того ж року зарахований на 1-й курс до ВДНЗ України Буковинський державний медичний університет на спеціальність «Педіатрія». Люблю золоті балади гурту Scorpions, чисте повітря карпатських лісів та фільми жанру наукова фантастика.
6 курс, 2 група, спец. «Педіатрія», Медичний факультет №4.
Науковий напрямок: психіатрія, онкологія.
16 наукових праць, 5 публікацій у наукових журналах України та ближнього зарубіжжя, співавторство у 2-х патентах на корисну модель.
Призові: BIMCO 2015(3 місце, напрямок онкологія), Конкурс студентських наукових робіт 2016(2 місце, напрямок психіатрія підліткового віку), Конкурс студентських наукових робіт 2017(1 місце, напрямок онкохірургія), науково- практична конференція з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» м.Одеса 2017( 2 місце, напрямок психіатрія).


Голова внутрішньовузівського сектору

Стойка Олександра
Ярославівна

Народилася 25 січня 1994р. у м. Чернівці.
З 2000 р. по 2008р. – навчалася в Чернівецькій загальноосвітній школі № 2 ім. Ю.Федьковича.
У 2008 році вступила до Чернівецького медичного коледжу БДМУ на спеціальність “Сестринська справа” , який закінчила з відзнакою у 2012 році . В 2011/12 роках була стипендіатом Верховної Ради України.
З 2012 року студентка Буковинського державного медичного університету. Наразі студентка 6 курсу 5 групи , медичного факультету №1, спеціальність «Лікувальна справа».
В студентському науковому товаристві з 2015 року.
Науковий напрямок – хірургія, акушерство та гінекологія.
Член наукових гуртків з загальної хірургії, акушерства та гінекології, педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, соціальної медицини та ООЗ.
Кількість наукових публікацій: тези – 15(закородонні-2), статті – 4.

Участь у наукових форумах:
ХІ міжнародна студентська наукова конференція “Перший крок в науку – 2014″(м.Вінниця) – активний учасник, найкраща презентація
Bukovinian International Medical Conference-2015-активний учасник, диплом ІІ ступеня
Bukovinian International Medical Conference-2016-активний учасник, диплом ІІІ ступеня
Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених “Формування громадської позиції в системі ОСС” 2016 р. – активний учасник, диплом І ступеня
ХІV міжнародна науково-практична конференція студентів “Uzhhorod Medical Students Conference” ( м. Ужгород, 2016 р.) – активний учасник, диплом І ступеня
Студентський мер Чернівецької області 2013/2014рр.
Депутат Студентського парламенту України 2013/2014рр.
Учасник Вищої політичної школи (м.Київ, 2012 р.),
Всеукраїнського форуму молоді (м.Київ,2013р.), Першого Буковинського форуму студентської молоді (2014р.).
Член студентської ради БДМУ 2013-2016 рр.
Рівень володіння англійською мовою – В2.
Окрім медицини люблю подорожі,рок-концерти,пісні під гітару. Захоплююсь мистецтвом, особливо творчістю Сальвадора Далі.
Життєве кредо :«Мати мрію та мету, вірити в себе, не помічати перешкод і сміливо йти вперед»


Войтко Михайло Ярославович

Народився 19 вересня 1993 року в м. Коломия, Івано-Франківської області.
З 2000 року навчався в Коломийській ЗОШ №2
В 2008 році вступив в студентські лави Коломийського медичного коледжу ім. Івана Франка, після закінчення якого, поступив в Буковинський державний медичний університет. Зараз я є студентом 6го курсу, спеціальності «Педіатрія». З 2013-2014 н.р. являюсь членом ради Студентського наукового товариства БДМУ. З другого курсу активно займаюсь науковою діяльністю, маю понад 15 наукових робіт в Україні та закордоном. Беру активну участь в житті студентського деканату медичного факультету №4, в 2016 році був обраний старостою курсу. Основні наукові напрямки: мікробіологія, профілактична медицина.
Починаючи з 2014 року брав активну участь в ВІМСО, де отримав 2 місце.
Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2017р. в напрямку «Техногенна безпека».


Голова PR-сектору

Ali
Abu Zaid

I’m a Jordanian fifth year medical student at Bukovinian state medical university & I’m working with the student’s scientific society as a public relations manager since 2016.
I was born at 05.03.1994 in The Hashemite kingdom of Jordan, Amman.

I’m working as Operations Manager at Jordanian System Engineering Co. and worked as a Team leader at AIESEC organization.

I went to Terra Sancta College at Amman, Jordan and graduated in 2012 and went afterward to study aboard in Ukraine, Chernivtsi.
I was trained & Certified as a film director and film editor at The Royal Film Commission in Jordan, Amman.

I speak Arabic, English and Ukrainian. I like travelling, designing, financial development, technological and medical sciences, also I’m filling my free time in learning languages, and opening myself to new worlds of technology and modern innovations.

My life quote is as Albert Enistein once said “ The important thing is to never stop questioning !”