Засідання Школи молодого науковця до Дня науки

З нагоди Дня науки 15 травня 2019 року в читальній залі наукової бібліотеки БДМУ Радою Студентського наукового товариства було проведено засідання Школи молодого науковця.

ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ – новий проект Ради Студентського наукового товариства – є ефективним механізмом передачі наукового досвіду від студента до студента. Рада СНТ БДМУ у Школі виховує нове покоління сильних та унікальних особистостей, кожен з яких володітиме лідерськими якостями та майстерністю злагодженої командної роботи.

Цього разу юні науковці вчилися новому оригінальному підходу до науки у вигляді інтелектуальної гри «Що? Де? Болить?». Адже лікар та науковець, як людина високоінтелектуальна, має бути всебічно розвиненим та орієнтуватися у різноманітних сферах життя. Отож, слухачі Школи з нетерпінням чекали цієї зустрічі. Відкриваючи засідання, Олена Тюлєнєва – науковий керівник СНТ та голова Ради молодих учених БДМУ – привітала присутніх зі святом науки, побажала цікавої гри та плідної роботи. Голова Ради СНТ Анастасія Гоян окреслила план засідання та передала безпосередню курацію грою координатору внутрішньовузівського сектору Ради СНТ Христині Пализі.

Перед початком гри присутні шляхом жеребкування були розділені на чотири команди. Три з них брали участь у боротьбі за звання найкращих, а четверта підтримувала вогник азарту, тримаючи учасників в тонусі, адже ця команда, яка складалася з молодих учених БДМУ, не підлягала оцінюванню. Гра включала 3 тури, блок бліц-питань та «чорний ящик». На кожне питання туру учасники мали 60 секунд для роздумів та 10 секунд для запису відповіді, на бліц-питання по 20 секунд та 60 секунд для «чорного ящику». Боротьба тривала протягом усього змагання, адже лідерство за кількістю голосів переходило від однієї команди до іншої.

Члени лічильної комісії Наталя Жук та Наталя Левинська уважно рахували бали за кожну відповідь. Отримуючи питання, гравці не мали права користуватися джерелами інформації, дозволено було тільки обговорення всередині команди. Після виконання завдання, учасники дізнавалися правильну відповідь з детальним її поясненням, переважно – з історичною довідкою. В кінці гри лічильна комісія підрахувала бали та оголосила результати: команда-переможець лише на 2 бали відірвалася від своїх суперників, які отримали рівну кількість балів. Олена Тюлєнєва вручила лідерам команд грамоти та побажала наснаги і терпіння у здобутті наступних перемог, а також успішного складання сесії. На завершення засідання Анастасія Гоян подякувала учасникам за чесну гру, членам Ради СНТ: Олені Марчук, Геннадію Петроченкову, Оресту Грицюку та Анні Лопачук, а також співробітникам наукової бібліотеки БДМУ за організацію та проведення заходу.

Зовсім згодом буде анонсована дата останнього завершального засідання Школи молодого науковця у цьому календарному році. Слідкуйте за сайтом та сторінками Ради СНТ БДМУ у соцмережах.

З нетерпінням чекаємо на наступних заняттях Школи наших молодих колег у науці!

 

ФОТОЗВІТ