День науки в Україні разом з Радою Студентського наукового товариства Буковинського державного медичного університету

Тиждень з 10 по 16 травня 2021 року в Буковинському державному медичному університеті був присвячений Дню науки в Україні, який щорічно відзначають у третю суботу травня.

В рамках тижня науки, щоденно в соціальних мережах СНТ публікувались тематичні дописи. В Instagram своїх читачів Рада СНТ здивувала календарем наукових подій, в якому розповідалось про перші принципи асептичної хірургії, першу внутрішньошлункову Рh-метрію, пробу Пірке, перші дослідження вітамінів та першу вакцинацію. В форматі сторіз дописувачі сторінки могли ознайомитись з видатними вченими, що народились в той чи інший день тижня.

Підписники телеграм-каналу Semper Tiro мали змогу насолодитись подкастами на найактуальніші наукові теми, а саме – перспективи використання штучного інтелекту в медицині, застосування стовбурових клітин та редагування генів.

В рамках проведення Школи Молодого Науковця учні, та всі бажаючі мали змогу заслухати лекцію на тему: «Navigating patient care challenges during the pandemic & what more needs to be done» від лікаря-анестезіолога, представниці «Students Against COVID» (США, Мічиган), яка була цьогорічним лектором на BIMCO, – Marina Haque. Юні науковці мали можливість поспілкуватись з нею, та задати запитання, які їх цікавлять.

Також, для дописувачів сторінки в Instagram був проведений розіграш безкоштовного тижневого відвідування розмовних клубів англійською мовою, та знижки на курс англійської мови для медиків від онлайн-школи англійської мови EN_ACTION.

Рада Студентського Наукового Товариства щиро дякує кожному, хто долучався до проведення тижня науки, та вкотре запевняє вас в тому, що не існує жодних перешкод між наукою та науковцем, що прагне до самовдосконалення.