BIMCO

У БДМУ провели вебінар з Міланським університетом

  • b42c2ed411780f9516ff77b8b3c9a925_XL

Вперше на базі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб та Обласної дитячої клінічної лікарні

в рамках міжнародного конгресу «Людина і ліки» відбувся інтерактивний он-лайн вебінар «Вибір антибіотика для лікування позалікарняних інфекцій дихальних шляхів: бета-лактами, фторхінолони чи макроліди?», модератором якого виступив професор респіраторної медицини Міланського університету Франческо Блазі (Італія). Â

У вебінарі взяли участь науковці кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, лікарі-педіатри Чернівецької області, лікарі-інтерни. Формат вебінару дозволив ставити запитання доповідачеві у режимі он-лайн. Європейський досвід проведення клінічних досліджень та оцінки чинників ризику в пацієнтів з позалікарняними пневмоніями з наступним вибором антибіотикотерапії викликав жвавий інтерес та обговорення серед слухачів, враховуючи їх значний власний досвід застосування різних груп антибіотиків та їх комбінації у лікуванні пневмоній у дітей.

В обговоренні актуальної тематики вебінару взяли участь професор Олена Колоскова, професор Лоріна Іванова, головний позаштатний педіатр Департаменту охорони здоров’я Оксана Знак, які високо оцінили рівень дискусії з проблеми вибору антибіотиків у лікуванні респіраторних захворювань та висловили сподівання щодо майбутньої тривалої та плідної співпраці з європейськими клініцистами у форматі он-лайн-конференцій.

  • Date:Вер 2015

Ми “Вконтакте”

Наші партнери

2AEHDm4fR6A

IJTsS7s8X7o

Q4qmdHCDZ1Q

unnamed

T6GiEAGtMdI

logo_2015_b

Найближчі конференції

Перелік конференцій:

∙ У світі

∙ В Україні

Кінцеві терміни подачі тез