BIMCO

УЧАСТЬ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА БУКОВИНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У НАЦІОНАЛЬНІЙ АСАМБЛЕЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІЖНОЇ АСОЦІАЦІЇ СТУДЕНТІВ-МЕДИКІВ

  • umsa 6
  • umsa 1
  • umsa 2
  • umsa 4
  • umsa 5

У Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця 29.11.2014 року відбулася національна асамблея Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків (далі UMSA). На засіданні студентські лідери з 12-ти вищих медичних навчальних закладів презентували більш, ніж 50 проектів. Головним завданням з’їзду було формування всеукраїнського календаря проектів асоціації, який буде реалізовуватися у всіх 15-ти медичних ВНЗ-партнерах UMSA. Студенти-медики з усієї країни обговорили проблеми реформування медичної освіти, охорони здоров’я та концепцію здорового способу життя 2020. Було прийнято рішення розпочати реалізацію проекту «Медичний волонтер» та досягнуто домовленостей про консолідацію зусиль та співпрацю в межах єдиного алгоритму цього проекту. Комітет UMSA «Human rights and peace» презентував проекти по захисту прав студентів, які вимушено покинули свої постійні місця навчання.

В роботі Національної асамблеї взяли участь і студенти Буковинського державного медичного університету, представники медичного факультету №2: Парастивюк Євгенія, Деренько Леся, Берегій Олексій та медичного факультету №1: Нестеровська Ольга. Директором локального представництва ГО “УМСА” у м.Чернівці є студентка 5 курсу Парастивюк Євгенія, що гідно презентувала 3 проекти у напрямках медичної освіти, прав людини та миру, репродуктології, ВІЛ/СНІД. Нагадаємо, що Буковинський державний медичний університет є членом УМСА з 2014 року і представляється на Національній асамблеї уже вдруге.

Засідання відкрив президент всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків, Гарік Мелкумян, поставивши метою асамблеї дати відповідь на питання «Чим студенти-медики можуть сьогодні допомогти країні?» і сформувати цю відповідь у вигляді національного календаря проектів UMSA та чіткого алгоритму їх реалізацій.

Студентів-медиків привітала почесний гість UMSA, Заслужений лікар України, депутат Верховної Ради, радник президента Ольга Богомолець. У своєму виступі Ольга Вадимівна підкреслила важливість конкурентоспроможності майбутніх українських лікарів, та закликала всіх до активної участі в суспільному житті країни.

Президент Української федерації роботодавців у сфері охорони здоров’я Загородній Володимир висловив свою готовність підтримувати студентські проекти, а також сприяти активній участі майбутніх лікарів у процесах реформування медичної освіти та охорони здоров’я. Серед почесних гостей був і уповноважений МОЗ щодо захисту прав лікарів Маркевич Генадій.

На зустрічі були також презентовані результати успішної участі делегації UMSA на генеральній асамблеї «International Federation of Medical Students’ Associations» в Тайвані. Завдяки чому майбутні українські лікарі зможуть стажуватися в кращих клініках світу вже з 2015 року.

ГО «Всеукраїнська молодіжна асоціація студентів-медиків» є офіційним представництвом Міжнародної федерації асоціацій студентів медиків (International Federation of Medical Students’ Association – IFMSA) в Україні з 2014 року та об’єднує майбутніх лікарів з 15-ти ВМНЗ.

IFMSA – є консультативно-дорадчим органом ВООЗ, що представлений національними медичними студентськими організаціями з 110 країн світу. Основною діяльністю IFMSA є міжнародні клінічні та наукові обміни студентів-медиків та лікарів-інтернів.

umsa 6 umsa 1 umsa 2 umsa 4 umsa 5

  • Date:Гру 2014

Ми “Вконтакте”

Наші партнери

2AEHDm4fR6A

IJTsS7s8X7o

Q4qmdHCDZ1Q

unnamed

T6GiEAGtMdI

logo_2015_b

Найближчі конференції

Перелік конференцій:

∙ У світі

∙ В Україні

Кінцеві терміни подачі тез