BIMCO

Студенти БДМУ навчалися за програмою «Інструктор BLS»

  • 5734ccbbcc4bd04e97372ff3dad99251_XL

За підтримки ГО «Всеукраїнська молодіжна асоціація студентів-медиків», у рамках Всеукраїнського проекту «Медичний волонтер» було оголошено набір студентів та лікарів для навчання за програмою «Інструктор BLS».

Basic Life Support (BLS) – курс надання екстреної медичної допомоги особам, що знаходяться у загрозливому для життя стані (травми, зупинка дихання, кровотечі тощо.).

Координатор проекту, директор локального комітету UMSA, студентка 5 курсу, медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету Парастивюк Євгенія спільно з київським офісом UMSA провела відбір 12 учасників.

Студенти та лікарі-інтерни БДМУ 17-18 січня першими пройшли курс інструкторів з BLS та отримали сертифікати Всеукраїнської ради реанімації. Навчання відбувалося на базі Навчального центру медицини катастроф Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, по закінченню якого учасники склали письмове тестування та ситуативний стрес-тест.

Надалі сертифіковані інструктори UMSA з BLS безкоштовно навчатимуть всіх бажаючих навичкам надання домедичної допомоги відповідно до стандартів Європейської ради реанімації та проведенню серцево-легеневої реанімації.

  • Date:Січ 2015

Ми “Вконтакте”

Наші партнери

2AEHDm4fR6A

IJTsS7s8X7o

Q4qmdHCDZ1Q

unnamed

T6GiEAGtMdI

logo_2015_b

Найближчі конференції

Перелік конференцій:

∙ У світі

∙ В Україні

Кінцеві терміни подачі тез