BIMCO

Студенти БДМУ взяли участь у E3-summit

  • afb87fbd434b232df328a201b7afe670_XL

Студенти 5 курсу медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету Парастивюк Євгенія та Новосівська Любов взяли участь у E3-summit (esthetic education excellence), який відбувся 23-24 січня у Києві, за запрошенням Української медичної асоціації.

Провідні лiкарi міжнародного рівня ділилися своїм професійним досвідом роботи в естетичній медицині: тепатичні доповіді, передові технології та прийоми в естетичній дерматології і пластичній хірургії.

Організаторами саміту виступили: Ігорь Руденко, лікар дерматовенеролог, медичний науковий експерт компанії «Ганімед» (Майнц, Німеччина), інтернаціональний тренер компанії Allergan, координатор наукового комітету IMCAS Paris 2015 (Україна-Німеччина) та Євген Шагов, лікар дерматовенеролог, головний лікар і засновник Shagov Aesthetic Medicine, член міжнародних асоціацій AAAAM (American Academy of Anti-Aging Medicine), ESLD (European Society for Laser Dermatology), інтернаціональний тренер компанії Ipsen, Франція.

З доповідями виступали провідні світові експерти, було проведено розбір важких випадків і розкрито ідеї профілактики ускладнень. Також учасники саміту мали можливість удосконалити свої практичні навички по ін’єкційним методикам та покращити навички презентації у школі молодого спікера.

  • Date:Січ 2015

Ми “Вконтакте”

Наші партнери

2AEHDm4fR6A

IJTsS7s8X7o

Q4qmdHCDZ1Q

unnamed

T6GiEAGtMdI

logo_2015_b

Найближчі конференції

Перелік конференцій:

∙ У світі

∙ В Україні

Кінцеві терміни подачі тез