BIMCO

Міжнародна студентська конференція

  • 3c34f604ac301ee5593c3166f451a140_L
  • o06Jz_xuyDg

Можливість ознайомитися з теоретичними надбаннями медичної науки, опанувати нові методики, набути нових для себе навиків, об’єднавши все це з подорожжю до іншої країни – чи може бути щось краще для молодого науковця? 

Конференції є продуктивною формою обміну теоретичними знаннями, практичними навичками та необхідним інструментом самовдосконалення.

З 6 по 8 листопада в м. Крайова (Румунія) відбулася 16-та Міжнародна медична студентська конференція, в якій наш університет представляло п’ятеро студентів з медичних факультетів № 1, 2 та 4. Конференція складалася з п’яти секцій: “Фундаментальні науки”, “Хірургія”, “Медичне дослідження”, “Постерна сесія”, конкурс “Анатомічного малювання”. Упродовж трьох днів відбувалися пленарні засідання, відкриті лекції провідних викладачів університету, майстер-класи з наступних напрямів: “Вузли та шви”, “Пластична хірургія”, “Торакальна хірургія”, “Хірургічні навики”, “Принципи лапароскопії”, “Перша медична допомога”, “Молекулярна генетика” та “Інвазивна радіологія”. Дослідження наших студентів із природничих та медичних дисциплін викликали жвавий інтерес серед учасників конференції.

Окрім наукової, цікавою виявилася культурна програма, яка включала в себе екскурсії містом, тур музеями, звані вечері.

o06Jz_xuyDg

  • Date:Лис 2014

Ми “Вконтакте”

Наші партнери

2AEHDm4fR6A

IJTsS7s8X7o

Q4qmdHCDZ1Q

unnamed

T6GiEAGtMdI

logo_2015_b

Найближчі конференції

Перелік конференцій:

∙ У світі

∙ В Україні

Кінцеві терміни подачі тез