BIMCO

Молодий вчений БДМУ представляв резидентів-урологів України у Празі

  • 964a78b2d96f3061f52701ec46354cb6_XL

У м. Прага (Чеська Республіка) 6-7 вересня відблося засідання правління Європейської Спільноти Резидентів з Урології (ESRU), де магістр медицини, лікар-уролог Маркіян Степанченко представляв українських резидентів з урології.

«Оскільки резидентура з урології в більшості європейських країн складає 5-6 років, а в країнах східної Європи та Євразії термін інтернатури складає 1-2 роки, до спільноти резидентів в останніх прийнято відносити лікарів-інтернів, клінічних ординаторів та молодих спеціалістів віком до 30 років»

ESRU входить до структури Європейської Асоціації Урології (EAU). Створена в 1991 році, вона покликана захищати інтереси осіб, що здобувають спеціалізацію в урології. До основних завдань спільноти відносяться: збір та аналіз інформації щодо якості підготовки, інтенсивності хірургічної практики, наявності стажувань чи мобільності, можливості працевлаштування та іншого; винесення проблемних питань на обговорення EAU та Європейської Колегії Урології (EBU), з якою організація тісно співпрацює; організація та підготовка секційного засідання для резидентів на щорічних конгресах EAU, редакція сторінок для резидентів в часописі European Urology Today з відповідним висвітленням проблемних питань європейських резидентів та багато інших. Особливу увагу приділяють питанням обміну досвідом, участі у науково-практичних форумах та стажуваннях, де членам спільноти надається можливість безкоштовної участі або суттєва знижка. Таким чином ESRU – це організація, що об’єднує резидентів з урології понад 30 Європейських країн та створює плацдарм для спілкування, обміну досвідом та пошуку рішень у складних ситуаціях.

Нагадаємо, що Маркіяна Степанченка було обрано представником українських резидентів на Щорічному Конгресі EAU e Мілані у 2013 році. Роком пізніше, на Конгресі EAU у. Стокгольмі його було обрано постійним представником Європейських Резидентів на Європейській Колегії Урології, де він став єдиним делегатом від України.

  • Date:Вер 2014

Ми “Вконтакте”

Наші партнери

2AEHDm4fR6A

IJTsS7s8X7o

Q4qmdHCDZ1Q

unnamed

T6GiEAGtMdI

logo_2015_b

Найближчі конференції

Перелік конференцій:

∙ У світі

∙ В Україні

Кінцеві терміни подачі тез