BIMCO

Конференція ESC Berlin

Конференція ESC Berlin

Навряд чи для дослідника є щось більш страшне, ніж загроза назавжди законсервуватися в рамках одного-єдиного погляду на проблему, не маючи можливості  оцінити її з іншої точки зору. Зростаюча доступність мережевих бібліотек і баз даних, електронна пошта, можливість консультування в режимі реального часу за допомогою телефонного та відеозв’язку допомагають уникнути цієї сумної долі. Але найкращим засобом професійного спілкування все ж були і залишаться наукові семінари, конференції та майстер-класи – можливість безпосереднього, живого спілкування з тими, хто працює в тій же області – свого роду компас, що дозволяє орієнтуватися в морі поглядів, думок і результатів.

Саме тому студенти нашого університету Євгенія Парастивюк, Ольга Нестеровська, Яна Гончарук, Мар’яна Бельзецька, Петро Зубанов, Яна Пальчикова, Андрій Петрюк, Ірина Попова, Ірина Гуріна, інтерн Катерина Вілігорська і аспірант Катерина Власова вирішили прийняти учать у 25 щорічній Європейській студентській медичній конференції в Берліні. Цього року вона проходила упродовж 17-20 вересня і стала однією з найбільших біомедичних конференцій у всьому світі та однією з головних подій в університеті Шаріте.

Упродовж 5 днів всі поринули в студентське життя Берліна. З ранку до вечора відбувалися пленарні засідання, чергуючись з майстер-класами, такими як “Поради та рекомендації для успішної публікації вашої науково-дослідної роботи”, “Трансплантація органів”, “Ендоскопія”, “Штучне серце” та багатьма іншими на не менш цікавими темами. Також увазі студентів були запропоновані лекції знаних професорів.

Виступи ділилися на 2 великі групи: усні та стендові доповіді. Студенти Буковинського державного медичного університету представили свої праці дуже гідно, успішно відповідаючи на численні запитання колег і шановного журі.

Також, одна з відмінних рис даної конференції – це не просто дати можливість студентам усього світу представити свої роботи, а об’єднати всіх їх, таких різних, в одну дружну команду. І саме на це була спрямована культурно-масова програма. Учасників конференції ділили на різні групи, які потім змінювалися, і проводили екскурсії по основних пам’ятках, музеях міста і кожний день закінчувався організованою вечерею. Треба віддати належне організатором, жоден вечір не був схожий на попередній

bdeww0TjAqI nVju4JKWHqY

kXZpwrKSTEoJRjobfh8JKoevzmakgWgx4

-w4QLYr8Q2IfRYpNEhjvfo

TXqHxk-4ahM

 

Ми “Вконтакте”

Наші партнери

2AEHDm4fR6A

IJTsS7s8X7o

Q4qmdHCDZ1Q

unnamed

T6GiEAGtMdI

logo_2015_b

Найближчі конференції

Перелік конференцій:

∙ У світі

∙ В Україні

Кінцеві терміни подачі тез