BIMCO

BIMCO

BIMCO 2015!

 8 – 10 квітня 2015 року на базі Буковинського державного медичного університету відбувся ІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації», BIMCO 2015 та в рамках конгресу – ІІІ Симпозіум, присвячений проблемам студентського самоврядування у вищій школі.

8 квітня 2015 року було проведено відкриття конгресу та перше пленарне засідання, після чого розпочало свою роботу 30 НАУКОВИХ СЕКЦІЙ з різноманітних напрямків теоретичної, практичної медицини та фармації: англійською мовою «Theoretical medicine» і «Clinical medicine», «акушерство та гінекологія», «внутрішня медицина», «дитяча хірургія», «ендокринологія та імунологія», «інфекційні хвороби», «клінічне медсестринство», «медична біологія», «морфологія», «неврологія, психіатрія та медична психологія», «онкологія та радіаційна медицина», «патологічна анатомія», «патологія експериментальна», «педіатрія», «профілактична медицина», «гуманітарні аспекти медицини», «стоматологія», «судова медицина та медичне право», «фармакологія», «фармація», «фтизіатрія та пульмонологія», «хірургія, офтальмологія та отоларингологія», «хірургія, урологія і травматологія», «медицина і філологія». Тематика доповідей на секційних засіданнях висвітлювала актуальні питання теоретичної, експериментальної, клінічної медицини, а також гуманітарні й організаційні аспекти медичної і фармацевтичної галузей, безпеки медичних технологій. Робота кожної секції включало наукову дискусію з обговоренням доповідей і визначенням переможців шляхом голосування. З секційних засідань англійською мовою та основних напрямків теоретичної і клінічної медицини здійснювалася онлайн – трансляція наукового заходу.


9 квітня 2015 року в рамках медико – фармацевтичного конгресу були проведені КЛІНІЧНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ та практикуми українською та англійською мовами з репродуктивної медицини, хірургії, урології, травматології, кардіології, терапії, педіатрії, ендокринології, стоматології, фармації. Заходи являли собою міні-лекції, операції наживо, виконання лапароскопічних маніпуляцій, вирішення клінічних ситуаційних задач.


10 квітня 2015 року на другому пленарному засіданні – закритті конгресу було підведено підсумки роботи секцій, заслухано кращі доповіді учасників конгресу та відбулося нагородження переможців. За матеріалами роботи ІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації» BIMCO 2015 було видано 17 номер Всеукраїнського медичного журналу молодих вчених «Хист» з опублікованими роботами учасників наукового форуму, який внесено до цифрового наукового репозиторію інтелектуальних фондів Буковинського державного медичного університету.

Розширений фоторепортаж наукового форуму

Всеукраїнський медичний журнал молодих вчених «Хист» 2015

Програма міжнародного медико-фармацевтичного конгресу


 

 

 
 
 
 

Ми “Вконтакте”

Наші партнери

2AEHDm4fR6A

IJTsS7s8X7o

Q4qmdHCDZ1Q

unnamed

T6GiEAGtMdI

logo_2015_b

Найближчі конференції

Перелік конференцій:

∙ У світі

∙ В Україні

Кінцеві терміни подачі тез