BIMCO

Комітети

 

 

Комітет займається проектами, які стосуються здоров’я та благополуччя населення, включаючи глобальні проблеми охорони здоров’я, політику в обасті охорони здоров’я, пропаганду здорового способу життя.

Основні цілі SCOPH:

• підвищення рівень інформованості про глобальні проблеми в області охорони здоров’я

• сприяння активній участі студентів-медиків у вирішенні проблем охорони здоров’я на місцевому, національному та міжнародному рівні

• співпраця з міжнародними організаціями, які працюють в даному напрямку

 

Медична освіта повинна бути основною привілегією кожного студента-медика, оскільки саме вона формує не тільки якості майбутніх лікарів, але і якість медичної допомоги.

Одним з пріоритетних завдань UMSA є розвиток медичної освіти. Шляхом обговорення і обміну досвідом, студенти зі всього світу можуть побачити як позитивні, так і негативні сторони кожної моделі освіти молодих спеціалістів і знайти оптимальну формулу вирішення освітніх проблем.

Комітет займається проведенням конференцій, турнірів, семінарів та тренінгів з участю відомих вчених та кращих лікарів України та світу.

 

Низький рівень обізнаності населення, відсутність пропаганди здорової сексуальної поведінки призводить до розповсюдження багатьох хвороб, лікування котрих, на жаль, не завжди можливе. До таких захворювань, зокрема, відновиться ВІЛ-інфекція та СНІД. Кращий спосіб боротьби із СНІДом є профілактика, адже «обізнаний – значить озброєний». Проекти SСORA спрямовані на профілактику інфекційних захворювань, які передаються статевим шляхом, профілактику раку шийки матки та молочної залози, питання статевого виховання підлітків, проблеми дискримінації ВІЧ-інфікованих.

 

Діяльність комітету з прав людини та суспільства основана на реалізації національних та місцевих проектів, спрямованих на допомогу людям та суспільству, котрі з певних причин потребують підтримку та захист своїх прав. Основні задача комітету – боротьба з дискримінацією різного генезу.

Ми “Вконтакте”

Наші партнери

2AEHDm4fR6A

IJTsS7s8X7o

Q4qmdHCDZ1Q

unnamed

T6GiEAGtMdI

logo_2015_b

Найближчі конференції

Перелік конференцій:

∙ У світі

∙ В Україні

Кінцеві терміни подачі тез