Вчені США створили «клей» для загоєння ран після операцій.

Згідно анонсу, з допомогою нього буде проводитися загоєння ран після проведених операцій.

Таким чином, у лікарів буде можливість більше не накладати шви після проведення операцій. Рани буде затягувати винайдений клей. Як повідомляється, особливо незамінний він буде після проведення операційних втручань у внутрішні органи, такі, як, наприклад, серце або легені.

Якщо після хірургічних втручань в ці частини людського тіла шви накладаються стандартним чином, істотно підвищується ризик проникнення інфекції. Це по-перше, а по-друге, тканини там настільки ніжні, що навіть сама найтонша нитка і досвідчений хірург здатні їх пошкодити. Крім того, вони постійно скорочуються або розширюються, що робить застосування нового еластичного клею при подібних операціях просто незамінним.

В основу нового «чуда» покладено еластин, який містить сполучна тканина людини, здатний розтягуватися. При цьому, ще одним його чудовим якістю є те, що цей клей може розсмоктатися самостійно після загоєння післяопераційних ран і не вимагає додаткового звернення до лікарів, щоб його видалити.

Крім того, повідомляють деякі ЗМІ, післяопераційні шви будуть в кілька разів менше помітні в порівнянні з тими, які залишаються після проведення звичних медичних маніпуляцій.

Залишити відповідь