Засідання інтелектуального клубу Студентського наукового товариства у форматі «Clinical Battle» з нагоди Дня науки

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас відвідати засідання інтелектуального клубу Студентського наукового товариства Буковинського державного медичного університету, яке відбудеться з нагоди Дня науки 15 травня 2017 року за адресою Театральна площа, 2 (конференц-зала), початок о 16.30 год.

До вашої уваги буде представлено нову форму студентської наукової роботи – презентацію клінічних випадків – «Clinical Battle».

Клінічна робота залишається найскладнішим елементом лікарської професії, незважаючи на значний технічно-інформаційний прогрес медицини. Мистецтво діагностики вимагає потужної бази знань, вміння аналізувати та сортувати інформацію, робити правильні висновки та взаємодіяти з пацієнтом. Тому майбутні лікарі починають тренувати у собі ці якості ще зі студентської лави.

У клінічній битві зійдуться дві команди найкращих студентів БДМУ, кожна з яких доповість клінічний випадок із практики – рідкісну патологію чи типові захворювання із нетиповим перебігом. Протилежна команда повинна буде поставити діагноз на основі поданої інформації та запропонувати план лікування даного пацієнта згідно сучасних стандартів. На завершення буде проведено обговорення спірних питань діагностики та лікувальної тактики згаданої патології із досвідченими викладачами. Кожна команда матиме можливість скористатися підказкою залу, тому глядачі матимуть нагоду виступити в ролі експертів.

Не пропустіть змагання клініцистів «Clinical Battle», майбутня медична еліта чекає на Вас!