Відкрите засідання СНТ

9 листопада о 16.30 в конференц-залі БДМУ відбудеться відкрите засідання Студентського наукового товариства. Будуть представлені звіти секторів про виконану роботу, напрямки наукової діяльності та шляхи розвитку. Члени ради презентують нову структуру СНТ – Школу молодого науковця, яка дасть кожному студенту поштовх у наукове майбутнє. Будуть розглянуті можливості участі студентів БДМУ у міжнародних програмах академічних обмінів та стажувань закордоном. Присутні зможуть ознайомитись з доповіддю на тему “Форми та підвищення наукового рівня та публікаційної активності”. Також, буде анонсована дата початку реєстрації та проведення BIMCO – 2017 та презентована оновлена реєстраційна форма та сайт.
До участі запрошуються всі бажаючі!