III Міжнародна науково-практична конференція «Наука і медицина: сучасний погляд молоді» присвяченій 25-річчю Незалежності Республіки Казахстан

logo-kazСтудентське Наукове Товариство КазНМУ імені С.Д. Асфендіярова запрошує Вас 21-22 квітня 2016 року взяти участь у III Міжнародній науково-практичній конференціі «Наука і медицина: сучасний погляд молоді» присвяченій 25-річчю Незалежності Республіки Казахстан.

Мета конференції – активізація науково-дослідницької діяльності студентів і молодих вчених, сприяння розширенню їх наукового кругозору і зв’язків між різними науковими напрямками, обмін актуальною інформацією, виявлення і розвиток інноваційного потенціалу молоді.
До участі в конференції запрошуються студенти, інтерни, резиденти, ординатори, аспіранти, молоді вчені (віком до 35 повних років).
В рамках конференції також відбудеться засідання відділу медицини і біомедицини Малої Академії Наук Республіки Казахстан (роботи  студентів коледжів).
Робочі мови конференціі: казахська, російська, англійська.
Форма участі в конференції:
1. Усна доповідь і публікація тез
2. Постерна доповідь і публікація тез